KÖLCSE - PARAJD Testveriskolak honlap

KÖLCSE PARAJD. Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola. Áprily Lajos Általános Iskola, Parajd - Románia. A Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola Kölcse nagyközségben működő állai fenntartású közoktatási intézmény. Az iratokban helyi vallásháborúra utaló nyomokra nem bukkantunk, a pénz meghatározó volt a két felekezeti iskola tanítóinak meghívásánál, az összetanításoknál, a református iskola államosítás előtti megszűnésénél, és még sok mindenben, amire a dokumentumok nem válaszolnak.

OVERVIEW

The domain kolcse.testveriskolak.com presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have parsed thirteen pages within the web page kolcse.testveriskolak.com and found two websites linking to kolcse.testveriskolak.com.

KOLCSE.TESTVERISKOLAK.COM TRAFFIC

The domain kolcse.testveriskolak.com is seeing varying quantities of traffic through the year.
Traffic for kolcse.testveriskolak.com

Traffic ranking (by month) for kolcse.testveriskolak.com

Traffic ranking by day of the week for kolcse.testveriskolak.com

Lutter Imre

Köszönöm, hogy meglátogatott! Lutter Imre vagyok. Médiaszakember, előadóművész, drámapedagógus, rendezvényszervező, honlapszerkesztő, mikor mi. Vers, színház, televízió, film, új média. Ezek érdekelnek, és ezekben vagyok érdekelt. Jöjjön beljebb, érezze jól magát! .

WHAT DOES KOLCSE.TESTVERISKOLAK.COM LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kolcse.testveriskolak.com Mobile Screenshot of kolcse.testveriskolak.com Tablet Screenshot of kolcse.testveriskolak.com

KOLCSE.TESTVERISKOLAK.COM SERVER

I caught that a single page on kolcse.testveriskolak.com took two thousand two hundred and fifty milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
79.172.211.3

We identified that kolcse.testveriskolak.com is using the Apache/2.2 server.

KÖLCSE - PARAJD Testveriskolak honlap

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the web site, "Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola." I analyzed that the web page also said " Áprily Lajos Általános Iskola, Parajd - Románia." They also stated " A Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola Kölcse nagyközségben működő állai fenntartású közoktatási intézmény. Az iratokban helyi vallásháborúra utaló nyomokra nem bukkantunk, a pénz meghatározó volt a két felekezeti iskola tanítóinak meghívásánál, az összetanításoknál, a református iskola államosítás előtti megszűnésénél, és még sok mindenben, amire a dokumentumok nem válaszolnak."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

RAKACA - DERNŐ Testveriskolak honlap

A gyermekek kompetenciáinak fejlesztésén túl olyan nemzetközi kapcsolatok kialakítását ösztönzi a projekt, amelynek keretében lehetőség nyílik az oktatás, nevelés különböző területein, így a hátrányos helyzetű, halmozottan hátrányos helyzetű tanulók oktatásával, nevelésével kapcsolatosan szerzett tapasztalatok és jó gyakorlatok megosztására. Hiánypótló pályázati programot zárt le sikeresen a.

LittleDream3rs blog - A bit like my diary. - Skyrock.com

Il est un lieu, à nul autre semblable. Un pays plein de merveilles, de mystères, et de dangers.

RoqueNuevo Roque Nuevo - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 7 Years. This is the place where you can personalize your profile! .

datko Ville Konturi - DeviantArt

You can drag and drop to rearrange.

gaara36963 Shiv - DeviantArt

Who cares i love gaara. Who cares i love gaara.