RUDABÁNY - DOBSINA Testveriskolak honlap

RUDABÁNY DOBSINA. Gvadányi József Általános Iskola. Základná skola, Eugena Ruffínyiho. A kidolgozott pályázati program irodalmidrámapedagógiai alapú, célja a gyermekek kompetenciájának szociális, életviteli, kommunikáció, stb. fejlesztése, ismeretanyaguk bővítése. A projekt alapvető témája a kulturális és társadalmi integráció, az egyén és a közösség viszonya, a tudás és tehetség alapú érvényesülés és az identitástudat. TÁMOP-3.3.14.B-121-2013-0013.

OVERVIEW

The domain rudabanya.testveriskolak.com presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have parsed thirteen pages within the web page rudabanya.testveriskolak.com and found two websites linking to rudabanya.testveriskolak.com.

RUDABANYA.TESTVERISKOLAK.COM TRAFFIC

The domain rudabanya.testveriskolak.com is seeing varying quantities of traffic through the year.
Traffic for rudabanya.testveriskolak.com

Traffic ranking (by month) for rudabanya.testveriskolak.com

Traffic ranking by day of the week for rudabanya.testveriskolak.com

Gvadányi József Általános Iskola és Óvoda Hírek, aktualitások

HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS A RÁKÓCZI SZABADSÁGHARC NYOMÁBAN FELVIDÉKEN. A rudabányai Gvadányi József Általános iskola diákjai, a szuhogyi Martinkó András Általános Iskola diákjaival együtt kirándulást tettek 2017. osztályos tanulói a Határtalanul! Az előkészítő időszakban foglalkozások keretében csoportmunka alkalmazásával tan.

Lutter Imre

Köszönöm, hogy meglátogatott! Lutter Imre vagyok. Médiaszakember, előadóművész, drámapedagógus, rendezvényszervező, honlapszerkesztő, mikor mi. Vers, színház, televízió, film, új média. Ezek érdekelnek, és ezekben vagyok érdekelt. Jöjjön beljebb, érezze jól magát! .

WHAT DOES RUDABANYA.TESTVERISKOLAK.COM LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of rudabanya.testveriskolak.com Mobile Screenshot of rudabanya.testveriskolak.com Tablet Screenshot of rudabanya.testveriskolak.com

RUDABANYA.TESTVERISKOLAK.COM SERVER

I caught that a single page on rudabanya.testveriskolak.com took six thousand six hundred and ten milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
79.172.211.3

We identified that rudabanya.testveriskolak.com is using the Apache/2.2 server.

RUDABÁNY - DOBSINA Testveriskolak honlap

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the web site, "Základná skola, Eugena Ruffínyiho." I analyzed that the web page also said " A kidolgozott pályázati program irodalmidrámapedagógiai alapú, célja a gyermekek kompetenciájának szociális, életviteli, kommunikáció, stb." They also stated " A projekt alapvető témája a kulturális és társadalmi integráció, az egyén és a közösség viszonya, a tudás és tehetség alapú érvényesülés és az identitástudat."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Schools in UK

What school are you looking for? Academy Alternative Provision Converter. Academy Alternative Provision Sponsor Led. Institution funded by other Government Department.

SchulenSchweiz.ch

Kindergärten, Primarschulen, Mittelschulen, Hochschulen und Universitäten. In der Datenbank befinden sich 1. Welche Schule suchen Sie? Schulen mit öffentlichem Auftrag. Wollen Sie auf diese Stelle Ihre Schule hinzufügen, klicken Sie HIER.

Verzeichnis der Schulen

Kindergärten, Grundschulen, Mittelschulen, Hochschulen. In der Datenbank befinden sich 33. Welche Schule suchen Sie? Direkt- sowie kombiniertes Studium. Edith Stein Schule, Grundschule mit schulartunabhängiger Orientierungsstufe in freier Trägerschaft. Hamburger Tor 4a, Ludwigslust. Kyffhäuserstraße 61, Bad Frankenhausen.

Verzeichnis der Schulen

Kindergärten, Volks- und Grundschulen, Mittelschulen, Hochschulen. In der Datenbank befinden sich mehr als 6. Welche Schule suchen Sie? Direkt- sowie kombiniertes Studium. Hohe Schule der Wirtschaft und Dienstleistungen, just4web. Dobrovského 2366, Havlíčkův Brod. Wollen Sie an dieser Stelle Ihre Schule hinzufügen, dann klicken Sie HIER.